TOYOTA

Camry Hybrid

Цена авто в наличии от 953 106 грн.

Цена авто в производство от 989 415 грн.

Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт.

* информация о ценах

181 л. с. Max мощность

9,7 Разгон до 100 км/ч

6,4 л/100 км. Расход топлива

Комплектации

Характеристики

Габариты

Аксессуары

Обзор

Toyota Camry

Успех, это только начало. Двигайтесь навстречу успеху в новой Toyota Camry. Ее стильный внешний вид и экспрессивная динамичность - идеальное решение для автомобиля бизнес-класса. Оптимизация этого самоуверенного седана придает ему удивительной устойчивости на дороге и еще большего ощущения управляемости. Передовые технологии, мастерское исполнение и просторная конструкция салона дарит возможность путешествовать со стилем.

Загрузить брошюры Перейти в конфигуратор

360°

0%
    Выберите цвет

    Интерьер

    Выберите цвет

    Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

    Написати нам