TOYOTA

Highlander

Цена авто в наличии от 1 191 036 грн.

>Цена авто в производство - уточняйте цену

Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт.

* информация о ценах

249 л. с. Max мощность

от 8,7 до 10,3 Разгон до 100 км/ч

9,5 л/100 км. Расход топлива

Комплектации

Характеристики

Габариты

Аксессуары

Обзор

Toyota Highlander. Последнее слово в городской утонченности

Highlander. Автомобиль Highlander. Элегантный внедорожник для современной жизни. Новый автомобиль Highlander заявляет о себе, где бы вы ни были. Элегантный дизайн, качественный интерьер и передовые технологии делают его последним словом в городской утонченности. Сочетание абсолютно нового 3,5-литрового бензинового двигателя и 8-ступенчатой автоматической коробки передач (возможен также 2,7-литровый двигатель) придает процессу вождения плавности и четкости, независимо от того, то городская местность, или сельская.

Загрузить брошюры Перейти в конфигуратор

360°

0%
    Выберите цвет

    Интерьер

    Выберите цвет

    Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

    Написати нам