TOYOTA

Новий Highlander

Ціна авто в наявності від 1 318 380 грн.

Ціна авто в виробництво від 1 388 387 грн.

Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт.

* інформація про ціни

Тест-драйв

249 л. с. Max потужність

от 8,7 до 10,3 Розгін до 100 км/г

9,5 л/100 км. Витрати палива

Комплектація

Характеристики

Габарити

Аксессуари

Огляд

Toyota Highlander. Останнє слово в міській витонченості

Highlander. Автомобіль Highlander. Елегантний позашляховик для сучасного життя. Новий автомобіль Highlander заявляє про себе, де б ви не були. Елегантний дизайн, якісний інтер'єр і передові технології роблять його останнім словом у міській витонченості. Поєднання абсолютно нового 3,5-літрового бензинового двигуна і 8-ступінчастою автоматичною коробки передач (можливий також 2,7-літровий двигун) надає процесу водіння плавності і чіткості, незалежно від того, то міська місцевість, або сільська.

Завантажити брошури Перейти в конфігуратор

360°

0%
  Выберите цвет

  Интерьер

  Выберите цвет

  Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

  Написати нам

  Создание и продвижение сайтов - PUSH Digital