TOYOTA

Land Cruiser 200

Цена авто в наличии - уточняйте цену

Цена авто в производство от 1 556 302 грн.

Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у дилерського центру Toyota Центр Харків Автоарт.

* информация о ценах

309 л. с. Max мощность

8,9 Разгон до 100 км/ч

9,5 л/100 км Расход топлива

Комплектации

Характеристики

Габариты

Аксессуары

Обзор

Властелин дорог

Land Cruiser 200. Почувствуйте разницу! Легендарный Land Cruiser 200 получил еще большей изысканности и мощи. Он не ошибется на трудных участках пересеченной местности и в горах. Благодаря впечатляющему внешнему оформлению, роскошному интерьеру салона и улучшенным ходовым качествам он олицетворяет совершенный полноприводный автомобиль.

Загрузить брошюры Перейти в конфигуратор

360°

0%
    Выберите цвет

    Интерьер

    Выберите цвет

    Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

    Написати нам