Нова Тойота Camry Hybrid в автосалоні Тойота Автоарт

Гібридні автомобілі в Україні завоювали велику популярність. І тепер у українців з’явиться новий фаворит – Toyota Camry Hybrid. Ця модель являє собою ідеальне поєднання всіх переваг седана, неперевершеного в своїй елегантності, з плюсами гібрида Тойота. Переваги нової моделі – чудова динаміка руху, яка виводить Тойота гібрид на ще більш високий рівень. Хочете замовити гібрид в Харкові? Тоді ця інформація для вас!

Гібрид Toyota – тепер на новому рівні розвитку

Як відомо, ось вже більше 2 десятків років саме Toyota займає лідируючі позиції в світі по виробництву гібридів. Компанія заслужено вважається новатором в цій області. Черговий доказ цьому -Toyota Camry Hybrid, з ним це вже новий рівень гібридних авто для бренду і в світі в цілому.

Якість і стиль без компромісів

Як завжди, Тойота тримає марку:

  • Стиль і якість без компромісів
  • Ідеальна технічна реалізація
  • Інноваційний дизайн

Саме гібридна Camry тепер стає лідером в кращому співвідношенні дизайну і комфорту. А інтуїтивно-зрозумілі технології, якими славиться компанія, роблять водіння максимально приємним. Крім того, динаміка руху нового гібрида бездоганна.

Гібрид підкорив світ завдяки своїй ефективності, а Camry Hybrid став найбільш елегантним його втіленням.

Новий рівень задоволення і безпеки водіння

У даній моделі виробник реалізував основні принципи своєї нової філософії (New Global Architecture). Вона полягає в забезпеченні ще більш високого ступеня безпеки експлуатації авто. Управління зручне і інтуїтивно зрозуміле. У Toyota Camry Hybrid змінені корпус і центр ваги. Нова підвіска розроблена для поліпшення стійкості авто на дорозі і збільшення контролю автомобілем.

У цьому гібриді реалізований комплекс технологій Toyota Safety Sense, розроблених спеціально для допомоги водієві. І він, і пасажири будуть себе відчувати більш комфортно і безпечно. Комплекс включає безліч інновацій, наприклад, систему зчитування дорожніх знаків, сигнал про можливе зіткнення та інше.

Попередні замовлення на цей автомобіль вже доступні з 24 травня. Купити Toyota Camry Hybrid в Харкові ви зможете в нашому салоні. Відвідайте Тойота Центр Харків Автоарт на Шевченка, 334, щоб дізнатися повну інформацію по всім гібридам, проконсультуватися з приводу свого вибору і зупинитися на найбільш підходящому варіанті. Вибивайте свій гібрид у нас!

Тест-драйв

Запишіться на тест-драйв Toyota Camry прямо зараз!

Заповніть поля форми, і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей!

Toyota поважає вашу приватне життя, тому ваші персональні дані не будуть передані третім особам. Отримавши ваші персональні дані, ми зможемо повідомити вам в майбутньому про появу нових моделей або послуг.

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам