TOYOTA HYBRID DRIVE! ВІДКРИЙТЕ МОЖЛИВОСТІ ГІБРИДІВ!

Toyota запрошує українських автолюбителів випробувати гібридний кросовер Toyota RAV4

В офіційному дилерському центрі Тойота Центр Харків “Автоарт” для всіх бажаючих уже доступні тестові автомобілі, обладнані спеціальними приладами, які фіксують усі ключові параметри онлайн-консультацияу: тривалість і карту маршруту, середню швидкість і частку часу в дорозі, коли використовувався виключно електрорежим (EV).

Ідея онлайн-консультацияу Hybrid Drive полягає в тому, щоб на практиці показати ефективність гібридних технологій Toyota, адже результати тестів будуть отримані завдяки участі звичайних водіїв, а не професійних випробувальників у лабораторних умовах.

У деяких країнах Європи подібні онлайн-консультацияи проводяться з 2014 року* і доводять, що гібриди Toyota можуть проїхати в електрорежимі (EV) понад 50 %** усього маршруту онлайн-консультацияу. Це приводить не тільки до зниження рівня викидів, але і до більш ефективних витрат пального. Гібридам Toyota не потрібна підзарядка від електромережі, оскільки високовольтна батарея гібридної системи заряджається автоматично під час руху автомобіля.

Приходьте і отримуйте новий захоплюючий досвід керування, а також відкрийте основні переваги, які можуть запропонувати гібридні технології. У фіналі онлайн-консультацияу водій отримає спеціальний сертифікат, у якому буде зафіксований його персональний результат. А рейтинг усіх подібних онлайн-консультацияів в Україні буде доступний на сайті www.toyota.ua.

Записатися на онлайн-консультация можна через форму на сайті www.toyota.ua, на сайтах офіційного дилерського центра Тойота Центр Харків “Автоарт”, телефоном або під час візиту в дилерський центр у порядку живої черги.

Бензин чи електрика? Ми пропонуємо свою відповідь на це актуальне запитання – гібриди Toyota!

Загальні середні показники** гібридних онлайн-консультацияів у деяких європейських країнах: Німеччина – 57 % на електроенергії, Італія – 56 %, Франція – 54 %.

*Уперше гібридний онлайн-консультация із залученням Driveco був організований Toyota Auto Finland http://www.driveco.fi/www/referenssit

**Дані станом на 01.02.2018 на сайтах:

https://www.toyota.de/hybrid/deutschlands-tour-der-wahrheit.json

https://www.toyota.it/tecnologia-hybrid/testdrivedellaverita.json

https://www.toyota.fr/hybrid-innovation/essais-alternatifs.json

Більш детальна інформація про онлайн-консультацияи Toyota Hybrid Drive доступна в офіційному дилерському центрі Тойота Центр Харків “Автоарт” і на сайті www.toyota.ua. Пробні поїздки (онлайн-консультацияи) є частиною процесу продажів і не мають акційного характеру.

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам