Успіхи спортивних авто Toyota в 2018 році

Цей рік став для компанії Toyotа насиченим і навіть знаковим. Автомобілі брали участь в численних спортивних змаганнях світового масштабу. Ми підібрали десять важливих гонок, де машини Тойота були особливо успішні.

1. World Endurance Championship

86-й сезон найстарішою гонки на витривалість в червні виграв гонщик з Японії Казукі Накадзіма на своєму авто Toyotа TS050 Hybrid.

s1200

2. British Touring Car Championship

І в цьому змаганні відзначився автомобіль Тойота, яким керував Том Інгрем. На Toyota Avensis він захистив два високих титулу BTCC. Здобув три чистих перемоги, дев’ять разів фінішував на подіумі, зробив 171 обгін і 5 найшвидших кіл.

2018-BTCC-Speedworks-Avensis-04

3. Nascar Truck Series

У змаганнях Nascar Toyota Tundra давно стала легендарною машиною! У серію автомобіль увійшов ще в 2004, за цей час накопичилося 179 беззаперечних перемог. Всього на рахунку гонщиків Тойота в змаганнях 2018 року цілих 6 перемог.

KENTUCKY SPEEDWAY, UNITED STATES OF AMERICA - JULY 12: #16: Brett Moffitt, Hattori Racing Enterprises, Toyota Tundra ADVICS /AISIN GROUP during the Kentucky at Kentucky Speedway on July 12, 2018 in Kentucky Speedway, United States of America. (Photo by Matthew T. Thacker / NKP / LAT Images)

4. Dakar Rally

У турнірній таблиці знаменитого ралі Дакар-2018 машини Тойота взяли подвійний подіум. На ралі виступали автомобілі Hilux, оснащені потужними моторами V8, які стали фаворитами останніх 4-х етапів. А Team Land Cruiser Toyota Auto Body вийшов в лідери серійного класу.

5. Japanese Sprint Series

Гонки проводяться в Англії, але виключно для японських авто. Переможцем 1-го сезону стало Адріан Сміт на своєму GT86R Turbo. Він отримав три подіуму в 7 турах, в 3 з яких став абсолютним переможцем

GT86R-Cadwell-2018-1

6. NHRA Funny Car Championship

Впевнено лідирувала команда JR Todd’s, яка виступає на автомобілях Тойота. Машини оснащені двигуном V8, потужністю близько 8000 кінських сил, а також гідравлічної трансмісією.

FC-Del-Worscham-x-MIKE0451

7. POWRi National Midgets League

У 2018 року переможцем чемпіонату став гонщик Такер Клаасмейер. На своєму баггі він 13 разів фінішував на подіумі. Причому, 6 з них стали абсолютною перемогою.

2018-POWRi-National-Midgets

8. Japanese F3 Championship

Ці гонки на кшталт полігону для тренувань перед більш серйозними заїздами, типу Super Formula. Водій Sho Tsuboi здобув в них 17 перемог з 19 заїздів.

2018-F3-champion

9. World Rally Championship

Всього за три роки японські автомобілі вийшли в лідери престижної гонки WRC. У 6-му сезоні ралі автомобіль Тойота став кращим.

10. German Rally Championship

Незвичайні перегони на асфальті — рекомендований чемпіонат для GT86 CS-R3. Проводиться для того щоб отримати додаткові очки і піднятися в таблиці Gazoo Racing (Тойота). В цьому році Герман Гасснер вийшов на 1-е місце