Сервісні компанії

Перевірка автомобілів на наявність спеціальних сервісних кампаній

Ми щиро сподіваємося, що ви вважаєте свій автомобіль Toyota надійним і зручним у використанні. Одним з головних пріоритетів компанії Toyota є питання якості і надійності своїх автомобілів. Ми постійно відстежуємо експлуатаційні якості наших автомобілів, використовуючи найрізноманітніші методи. Цінуючи свою репутацію і ставлячи турботу про клієнта з усіх аспектів діяльності своїм найвищим пріоритетом, компанія Toyota вводить Спеціальні Сервісні Кампанії, для запобігання можливості виникнення ситуації, коли певні компоненти або властивості автомобіля можуть не відповідати нашим високим стандартам.

За допомогою програми перевірки, Ви можете перевірити залучений чи Ваш автомобіль до проведення спеціальних Сервісних кампаній.

Програма перевірки містить перелік автомобілів марки Toyota, які були продані виключно через мережу офіційних дилерських центрів Toyota в Україні. Автомобілі, які були продані в інших країнах, можуть не відображатися за допомогою цієї програми. Для перевірки таких автомобілів, звертайтеся до офіційних дилерських центрів Toyota в Україні.