Вибирай оригінальне!

Вибирай оригінальне!

Toyota вважає своїм обов’язком забезпечити вашу безпеку на дорозі. Саме тому Toyota рекомендує використовувати тільки оригінальні запасні частини. Оригінальні запасні частини Toyota повністю відповідають кожному автомобілю модельного ряду Toyota і мають високу якість, яке очікують отримати покупці Toyota. Купуючи їх у офіційного дилера Toyota Центр Харків «Автоарт», ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція поставляється безпосередньо від виробника.

Ризик і небезпека

Підроблені запасні частини можуть впливати не тільки на безпеку, а й викликати зайві фінансові витрати.

Ризик

 • Підроблені запасні частини можуть бути виготовлені з менш якісних матеріалів і не проходять жорсткої процедури контролю якості.
 • Підроблені запасні частини є однією з причин прискореного зносу компонентів автомобіля і можуть становити потенційну загрозу безпеці водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Фінансові ризики

 • У численних випадках підроблені запасні частини можуть привести не тільки до неякісного функціонування вашого автомобіля, але і до непередбачених витрат, пов'язаних з дорогим ремонтом.
 • Використання підроблених запасних частин може призвести до втрати гарантії виробника.

Відповідність високим стандартам

Масляний фільтр

Оригінальний масляний фільтр

 • Виготовлений з високоякісних матеріалів, які забезпечують його герметичність, і протестований відповідно до стандартів Toyota.
 • Високоякісна фільтрувальна папір має високу щільність і становить частину корпусу фільтра, забезпечуючи високу ефективність вмісту шкідливих домішок. Високоякісні матеріали, з яких вироблено оригінальний масляний фільтр Toyota, забезпечують його герметичність і запобігають витік масла.

Підроблений масляний фільтр

 • Підроблений масляний фільтр може не мати запобіжного клапана, а отже при сильному забрудненні не здатний забезпечити поставки достатньої кількості масла в двигун, що може привести до його поломки і великих рахунків за ремонт.
 • Фільтрувальний папір може мати низьку щільність і якість і становить набагато меншу частину корпусу фільтра, що призводить до гіршої очищення масла.

Свічки запалювання

Оригінальні свічки запалювання

 • Свечи зажигания играют важную роль в обеспечении оптимальной производительности автомобиля и надежном функционировании двигателя.
 • Оригінальні свічки запалювання Toyota здатні витримувати високі температури, які вказані на їх корпусі.
 • Головний електрод свічки запалювання виготовлений з міді, яка забезпечує ефективне проведення струму.

Підроблені свічки запалювання

 • Номер, вказаний на свічці запалювання, відображає рівень температури, який вона здатна витримувати. Підроблені свічки запалювання можуть не витримувати високі температури, які вказані на їх корпусі, в гіршому випадку може привести до плавлення електрода і, як наслідок, пошкодження двигуна і дорогого ремонту.
 • Мідний електрод може бути відсутнім в підроблених свічках запалювання, що робить їх набагато менш стійкими до перегреваниям і підвищує ризик пошкодження двигуна. Низькоякісна ізоляція, в якій згодом утворюється багато отворів, не здатна витримувати високу напругу струму, яка необхідна для ефективного займання паливної суміші, що призводить до її втрати, неправильної детонації і зниження ефективності роботи двигуна.

Гальмівні колодки

Оригінальні гальмівні колодки

 • Гальмівні колодки є однією з найважливіших деталей, які відповідають за безпеку вашого автомобіля, тому Toyota проводить численні дослідженн
 • Високоякісні матеріали забезпечують функціонування на високому рівні.
 • Під час різкої зупинки з високій швидкості гальмівний шлях автомобіля з оригінальними гальмівними колодками Тойота може бути коротше на 30% в порівнянні з неоригінальними гальмівними колодками.

Підроблені гальмівні колодки

 • Виготовлені з менш якісних матеріалів, які не дозволяють забезпечувати достатню ефективність гальмування, передбачену характеристиками автомобіля. Низькоякісні фрикційні накладки фальсифікованих гальмівних колодок часто відклеюються від металевої основи, може викликати проблеми з гальмуванням і ДТП. Неякісні матеріали знижують рівень стійкості колодок до нагрівання, зменшуючи їх ефективність, і призводять до перегріву.
 • Вони можуть залишати мікротріщини на гальмівних дисках, збільшуючи рівень вібрацій і прискорюючи знос.

Килимки салону

Хвиля підробок поширюється не тільки на запасні частини для ремонту і обслуговування автомобіля, але і на оригінальні аксесуари, контрафактні примірники які з’являються на ринку. Не відповідаючи високим стандартам якості, на відміну від оригінальної продукції Toyota, вони також можуть представляти загрозу для безпеки водія і його пасажирів.

Оригінальний килимок салону текстильний

Підроблений килимок салону текстильний

Оригінальний килим салону гумовий

 • Оригінальні килимки салону Toyota (текстильні та гумові) ідеально підходять в салон автомобіля і спеціально зроблені таким чином, щоб виключити ковзання. Спеціальні фіксують гачки сприяють тому, щоб килимки залишалися на місці, підвищуючи рівень безпеки.

Підроблений килимок салону гумовий

 • Підроблені килимки салону не завжди ідеально підходять в салон автомобіля, вони можуть ковзати під педалями і перешкоджати гальмування.

Чому необхідно вибирати оригінальні запасні частини?

 • Високоякісні запасні частини, які відповідають стандартам і покриваються офіційною гарантією Toyota.

 • Оригінальні запасні частини Toyota сконструйовані і виготовлені таким чином, щоб відповідати саме вашому автомобілю Toyota.

 • Оригінальні запасні частини будуть сприяти збереженню залишкової вартості вашого автомобіля.

Важливо вибирати оригінальні запчастини та аксесуари для обслуговування вашого автомобіля. Купуючи їх в дилерському центрі Toyota Центр Харків «Автоарт», ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція поставляється безпосередньо від виробника і має супровідні документи. Не варто економити на якості деталей, які також служать запорукою комфортного управління та задоволення від користування автомобілем.

Создание и продвижение сайтов - PUSH Digital