Вибирай оригінальне!

Вибирай оригінальне !

Toyota вважає своїм обов’язком забезпечити вашу безпеку на дорозі. Саме тому Toyota рекомендує використовувати тільки оригінальні запасні частини. Оригінальні запасні частини Toyota повністю відповідають кожному автомобілю модельного ряду Toyota і мають високу якість, яке очікують отримати покупці Toyota. Купуючи їх у офіційного дилера Toyota Центр Харків «Автоарт», ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція поставляється безпосередньо від виробника.

Ризик і небезпека

Підроблені запасні частини можуть впливати не тільки на безпеку, а й викликати зайві фінансові витрати.

Ризик

 • Підроблені запасні частини можуть бути виготовлені з менш якісних матеріалів і не проходять жорсткої процедури контролю якості.
 • Підроблені запасні частини є однією з причин прискореного зносу компонентів автомобіля і можуть становити потенційну загрозу безпеці водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Фінансові ризики

 • У численних випадках підроблені запасні частини можуть привести не тільки до неякісного функціонування вашого автомобіля, але і до непередбачених витрат, пов’язаних з дорогим ремонтом.
 • Використання підроблених запасних частин може призвести до втрати гарантії виробника.

Відповідність високим стандартам

Масляний фільтр

Оригінальний масляний фільтр

 • Виготовлений з високоякісних матеріалів, які забезпечують його герметичність, і протестований відповідно до стандартів Toyota.
 • Високоякісна фільтрувальна папір має високу щільність і становить частину корпусу фільтра, забезпечуючи високу ефективність вмісту шкідливих домішок. Високоякісні матеріали, з яких вироблено оригінальний масляний фільтр Toyota, забезпечують його герметичність і запобігають витік масла.

Підроблений масляний фільтр

 • Підроблений масляний фільтр може не мати запобіжного клапана, а отже при сильному забрудненні не здатний забезпечити поставки достатньої кількості масла в двигун, що може привести до його поломки і великих рахунків за ремонт.
 • Фільтрувальний папір може мати низьку щільність і якість і становить набагато меншу частину корпусу фільтра, що призводить до гіршої очищення масла.

Свічки запалювання

Оригінальні свічки запалювання

 • Свечи зажигания играют важную роль в обеспечении оптимальной производительности автомобиля и надежном функционировании двигателя.
 • Оригінальні свічки запалювання Toyota здатні витримувати високі температури, які вказані на їх корпусі.
 • Головний електрод свічки запалювання виготовлений з міді, яка забезпечує ефективне проведення струму.

Підроблені свічки запалювання

 • Номер, вказаний на свічці запалювання, відображає рівень температури, який вона здатна витримувати. Підроблені свічки запалювання можуть не витримувати високі температури, які вказані на їх корпусі, в гіршому випадку може привести до плавлення електрода і, як наслідок, пошкодження двигуна і дорогого ремонту.
 • Мідний електрод може бути відсутнім в підроблених свічках запалювання, що робить їх набагато менш стійкими до перегреваниям і підвищує ризик пошкодження двигуна. Низькоякісна ізоляція, в якій згодом утворюється багато отворів, не здатна витримувати високу напругу струму, яка необхідна для ефективного займання паливної суміші, що призводить до її втрати, неправильної детонації і зниження ефективності роботи двигуна.

Гальмівні колодки

Оригінальні гальмівні колодки

 • Гальмівні колодки є однією з найважливіших деталей, які відповідають за безпеку вашого автомобіля, тому Toyota проводить численні дослідженн
 • Високоякісні матеріали забезпечують функціонування на високому рівні.
 • Під час різкої зупинки з високій швидкості гальмівний шлях автомобіля з оригінальними гальмівними колодками Тойота може бути коротше на 30% в порівнянні з неоригінальними гальмівними колодками.

Підроблені гальмівні колодки

 • Виготовлені з менш якісних матеріалів, які не дозволяють забезпечувати достатню ефективність гальмування, передбачену характеристиками автомобіля. Низькоякісні фрикційні накладки фальсифікованих гальмівних колодок часто відклеюються від металевої основи, може викликати проблеми з гальмуванням і ДТП. Неякісні матеріали знижують рівень стійкості колодок до нагрівання, зменшуючи їх ефективність, і призводять до перегріву.
 • Вони можуть залишати мікротріщини на гальмівних дисках, збільшуючи рівень вібрацій і прискорюючи знос.

Килимки салону

Хвиля підробок поширюється не тільки на запасні частини для ремонту і обслуговування автомобіля, але і на оригінальні аксесуари, контрафактні примірники які з’являються на ринку. Не відповідаючи високим стандартам якості, на відміну від оригінальної продукції Toyota, вони також можуть представляти загрозу для безпеки водія і його пасажирів.

Оригінальний килимок салону текстильний

Підроблений килимок салону текстильний

Оригінальний килим салону гумовий

 • Оригінальні килимки салону Toyota (текстильні та гумові) ідеально підходять в салон автомобіля і спеціально зроблені таким чином, щоб виключити ковзання. Спеціальні фіксують гачки сприяють тому, щоб килимки залишалися на місці, підвищуючи рівень безпеки.

Підроблений килимок салону гумовий

 • Підроблені килимки салону не завжди ідеально підходять в салон автомобіля, вони можуть ковзати під педалями і перешкоджати гальмування.

Чому необхідно вибирати оригінальні запасні частини?

 • Високоякісні запасні частини, які відповідають стандартам і покриваються офіційною гарантією Toyota.

 • Оригінальні запасні частини Toyota сконструйовані і виготовлені таким чином, щоб відповідати саме вашому автомобілю Toyota.

 • Оригінальні запасні частини будуть сприяти збереженню залишкової вартості вашого автомобіля.

Важливо вибирати оригінальні запчастини та аксесуари для обслуговування вашого автомобіля. Купуючи їх в дилерському центрі Toyota Центр Харків «Автоарт», ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція поставляється безпосередньо від виробника і має супровідні документи. Не варто економити на якості деталей, які також служать запорукою комфортного управління та задоволення від користування автомобілем.