Рідина Toyota AdBlue ™

Рідина Toyota AdBlue ™. Життєво важливий інгредієнт для найостанніших дизельних двигунів

Компанія Toyota прагне випускати автомобілі, які приносять задоволення при управлінні і відповідають найсуворішим вимогам до викидів в атмосферу. Найостанніші дизельні двигуни, що відповідають екологічним нормам «Євро-6» і встановлюються на моделі Hilux і Land Cruiser, працюють з використанням рідини AdBlueTM, необхідної для нейтралізації відпрацьованих газів окису азоту (NOx). Втім, ваше враження від надійної роботи автомобіля не змінюється роками.

Переваги AdBlue ™

 • AdBlueTM – це спеціальний реагент, який використовується для нейтралізації оксидів азоту (NOx) в відпрацьованих газах дизельних двигунів.
 • AdBlueTM є безпечним і легким у використанні продуктом.
 • Це не пальне, і не паливна присадка, а чистий розчин сечовини, який заливається в призначений для AdBlueTM бак на транспортному засобі.
 • Використання AdBlueTM жодним чином не впливає на продуктивність двигуна – ваші враження від керування автомобілем залишаться такими ж приємними як завжди.
 • AdBlueTM захищає навколишнє середовище шляхом нейтралізації оксидів азоту NOx.

Що таке AdBlue ™?

При уприскуванні AdBlueTM оксид азоту (NOx), що виділяється в процесі роботи дизельного двигуна перетворюється в азот і пар. Це значно зменшує викиди шкідливого оксиду азоту (NOx), одного з основних джерел забруднення атмосфери.

Как мне пополнить AdBlue™ в своем автомобиле Toyota?

Ви можете залити AdBlueTM самостійно, хоча ми рекомендуємо це зробити в нашому дилерському центрі Toyota Центр Харків «Автоарт».

 1. Зупиніть автомобіль на рівній поверхні в безпечному місці, заглушите двигун і відкрийте капот
 2. Відкрийте кришку заливної горловини бачка для AdBlueTM
 3. Вставте пляшку з рідиною AdBlueTM і закрутіть її до кінця
 4. Натисніть на пляшку. Рідина AdBlue ™ почне наповнювати бачок системи. Слідкуйте, щоб рідина AdBlue ™ не розлий. Чи не знімайте пляшку, поки вона не стане порожньою
 5. Переконайтеся, що в пляшці не залишилося рідини AdBlueTM. Якщо рідина AdBlueTM не досягнула позначки рівня в баку, повторіть дії 3-5, щоб обсяг рідини AdBlueTM склав приблизно 3,8 л або більше
 6. Закрутіть кришку бака з AdBlueTM, поки не почуєте характерного клацання, і запустіть двигун, на це може знадобитися на кілька секунд більше, ніж зазвичай

Регулярні доливання рідини AdBlue і сумлінне виконання вимог експлуатаційної документації є запорукою ефективної роботи автомобіля і Вашого задоволення від управління.