Меню

Модельний ряд

Тощо

Змінити мову

Легкові автомобілі

Кросовери та позашляховики

Пікапи

Гібриди

Новини

Banner

Спеціальна кредитна пропозиція з КАСКО в тілі кредиту!

Детальніше за телефоном: +38(057) 341-46-03 і +38(057) 763-22-22. Адреса: вул. Шевченко, 334. Файли для завантаження...... Детальніше
Banner

ПІКЛУЄМОСЬ ПРО ВАШУ TOYOTA, ЯК ПРО СВОЮ. Заміни оригінальне вигідно.

Регулярна заміна мастильних матеріалів є необхідною умовою для забезпечення якісного функціонування вашого автомобіля. Д... Детальніше
Banner

Toyota Land Cruiser 200 у новій комплектації Special Edition (SE)

В офіційній дилерській мережі Toyota Центр Харків «Автоарт» триває прийом замовлень на легендарний позашляховик Toyota..... Детальніше
Усі новини
Banner

Акція

ПІКЛУЄМОСЬ ПРО ВАШУ TOYOTA, ЯК ПРО СВОЮ. Заміни оригінальне вигідно.

Дізнатися більше
Banner

Акція

Оригінальні аксесуари Toyota – легко збиратися, легко подорожувати.

Дізнатися більше

Тест Драйв

Відео

Banner

Конкурс дитячого малюнка Автомобіль твоєї мрії від Тойота в Харкові

Детальніше
Banner

У Харкові пройшла презентація нової Тойота Камрі 2018

Детальніше
Banner

Новий Тойота Прадо 2018 у Харкові

Детальніше
Усі відео

Промо сайти

Highlander
  • Toyota Highlander
  • Toyota Land Cruiser Prado
  • Промосайт Легенди Toyota
  • Офіційний сайт сервісного центру Toyota СТО
  • Промо сайт тойота Corolla

Toyota Highlander

Toyota Highlander - потужний і сильний автомобіль з плавними спортивними контурами, один вигляд якого випромінює абсолютну впевненість і для якого відкриті всі дороги.

Кто він - справжній Highlander: кросовер або справжній позашляховик? Парадоксально, але будучи за паспортом кросовером, фактично це автомобіль, що не знає перешкод. І пов'язано це багато в чому з новою платформою, на якій базується автомобіль, оновлений в 2014 році.

Силка на промо сайт

Toyota Land Cruiser Prado

Toyota Land Cruiser Prado - це результат роботи кращих конструкторів компанії Toyota, які працювали над ним протягом 60-ти років. Завдяки міцною і витривалою системі повного приводу на цьому автомобілі можна відправитися в найвіддаленіші райони сільської місцевості прямо з центру міста. А його сучасний дизайн продуманий до дрібниць, створюючи стильний образ міцного автомобіля.

Силка на промо сайт

Промосайт Легенди Toyota

Для того, щоби йти вперед, важливо пам'ятати свою історію. Як і пам'ятати про те, що все велике починалося з малого.

Велика історія не менш великого бренду Toyota цікава не тільки яскравими подіями, пов'язаними зі створенням автомобілів, якість яких незаперечно визнано всім світом. Перш за все, вона цікава формуванням особливого підходу до якості продукції, що випускається, створенням відомої всім Корпоративної культури Toyota.

Силка на промо сайт

Офиційний сайт сервісного центру Toyota СТО

Офіційний сервісний центр автосалону Тойота Центр Харків "Автоарт" багато в чому є унікальним. Унікальним як по обладнанню, так і завдяки великому досвіду майстрів. Для кращого і більшого інформування клієнтів Toyota Автоарт на Шевченка 334 про новини, акції та послуги був розроблений сайт, присвячений виключно сервісу Тойота Автоарт.

Силка на промо сайт

Промо сайт тойота Corolla

Легендарний седан Toyota Corolla в 2016 році відзначає свій півстолітній ювілей. Але при цьому ToyotaCorolla не тільки залишається найпопулярнішим автомобілем, а й продовжує завойовувати все нові висоти.

З огляду на неймовірну популярність ToyotaCorolla, фахівцями дилерського центру Тойота Харків "Автоарт» був розроблений унікальний промо-сайт Toyota Corolla, присвячений історії легенди, етапам її розвитку, а також інноваційним технологіям. Тут зібрано все, що може бути цікаво справжнім поціновувачам бездоганного седана Toyota Corolla.

Силка на промо сайт

Корпоративні продажі

Компанії, міжнародні організації та представництва можуть звернутися безпосередньо до спеціалістів Тойота Центр Харків «Автоарт» з питань придбання та обслуговування автомобілів, а також з питань співпраці з нашим дилерським центром.

дізнатися більше

Кредити та страхування

Скористайтеся можливістю придбати автомобіль Toyota за програмой “Тойота Кредит” та застрахувати його за програмою “Тойота Страхуванная”

дізнатися більше

Сервіс та аксесуари

Технічне обслуговування, гарантія, аксесуари для вашого автомобіля Toyota.

дізнатися більше

Особливості