Меню

Модельний ряд

Тощо

Змінити мову

Про компанію

Про компанію

Тойота Центр Харків “Автоарт” на Шевченка, 334 – найбільший 3S-концептуальний дилерський (sales, service, spares – продаж, обслуговування, запасні частини) центр з продажу та обслуговування автомобілів Toyota в Харкові та Східній Україні.

Перший автосалон Тойота в Харкові був відкритий в 2005 році, а через 3 роки з метою поліпшення якості обслуговування клієнтів відкрився автосалон за адресою вул. Шевченка 334 загальною площею понад 5000 м2.

За результатами роботи Тойота Центр Харків “Автоарт” в 2006 і 2009 роках отримав найвищу нагороду дилерській мережі Toyota в Європі – «Тойота Ічибан». Цей приз тим цінний, що присвоюється шляхом незалежного опитування клієнтів дилерського центру про те, наскільки вони задоволені якістю обслуговування і проведених робіт.

Тойота Центр Харків Автоарт – це команда професіоналів, які в найкоротші терміни нададуть всю необхідну інформацію за цінами, комплектаціями, умовами кредиту та лізингу. Тест-драйви автомобілів проходять в умовах реального дорожнього руху, а позашляховики можна випробувати на спеціально підготовленій трасі.

Тойота Центр Харків «Автоарт»: купівля автомобіля – просто і комфортно1

Особливості