Меню

Модельний ряд

Тощо

Змінити мову

Про компанію

Тойота Центр Харків «Автоарт» — дилер-лідер у Східній Україні

Адреса “вулиця Шевченка, 334” добре відома харків’янам, адже там розташований салон-магазин і сервісний центр Toyota в Харкові. Тут завжди багато людей і машин, але ніхто не обділений увагою. Недарма за відгуками клієнтів та експертними оцінками Тойота Центр Харків “Автоарт” на Шевченка двічі удостоювався вищої нагороди дилерської мережі Тойота в Європі – «Тойота Ічібан».

 
 

Тойота Центр Харків «Автоарт» — сучасний європейський комплекс.

 
 

Сьогодні Тойота на Шевченко – сучасний комплекс, що відповідає стандартам японського автопрому:

• місткий, прекрасно обладнаний салон продажів;
• show-room для презентацій і форумів;
• комфортна зона сервісу;
• СТО з ділянками для фарбувальних і кузовних робіт.

160 співробітників «Автоарта» роблять все можливе, щоб покупці та клієнти Центру відчували себе в ньому легко, спокійно і комфортно. За 13 років роботи (салон був відкритий в 2005 році) професіонали Центру на Шевченка допомогли майже 12 000 наших співвітчизників купити Тойоту – один з найпопулярніших автомобілів на світовому ринку. Саме сюди, на СТО Тойота, привозять ремонтувати свої автомобілі власники японських машин не тільки харківщини, а й з Донецької, Луганської, Сумської областей (всього за роки роботи було виконано близько 80 000 ремонтів). На інтернет-форумах середня оцінка у відгуках про роботу центру – 4,6 бала з 5.

 
 

 
 

За що цінують Тойота Центр Харків «Автоарт» клієнти
 

  1. Швидке і зручне придбання та оформлення автомобіля. Професіоналізм і доброзичливість менеджерів дозволяють без проблем підібрати модель автомобіля по запитам покупця. Центр співпрацює з провідними банками і страховими компаніями України, що гарантує оптимальні варіанти банківських кредитних програм, умов страхування і т. д.
  2. Бездоганна організація випробувань (тест-драйв) автомобіля. Щоб переконатися в перевагах обраного автомобіля, Центр Тойота на Шевченка надає можливість тест-драйву. При цьому співробітники компанії забезпечили безпеку клієнтів, гарантуючи якість підготовки автомобілів і траси для випробувань, наявність страховок, можливість допомоги професіоналів.
  3. Наявність у продажу всього модельного ряду Toyota. У центрі можна придбати легкові автомобілі Toyota Yaris, Corolla, Camry і позашляховики Toyota COM, Rav4, Highlander, Hilux, Land Cruiser Prado і Land Cruiser 200, фургони Proace і Proace Verso. При цьому гарантія три роки (або 100 000 км пробігу) поширюється на всі моделі.
  4. Гарантія відсутності проблем з оформленням. Автомобілі Центру ввозяться в Україну легально, з дотриманням законодавства, тому ніяких проблем з виїздом за кордон, подальшим продажем та іншими правовими актами можна не побоюватися.
  5. Об’єднання в одному місці всього спектру продажів і обслуговування автомобілів:

• продаж нових автомобілів;

• продаж за системою trade-in;

• можливість випробувати будь-яку модель на тест-драйві;

• оформлення кредиту (банк вибирає клієнт);

• оформлення страховки (компанію обирає клієнт, менеджери нікого не нав’язують, але можуть порадити при бажанні покупця);

• оформити реєстрацію в ДАІ;

• отримати гарантійне та післягарантійне обслуговування;

• пройти техогляд, отримати обслуговування та ремонт;

• придбати додаткові аксесуари, запчастини, замовити тюнінг і т. д.

 

 
Одним словом, як кажуть харків’яни: <<Якщо Toyota, то на Шевченка>>.
 
 

Особливості