Toyota страхування

В офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» діє страхова програма під назвою «Тойота Страхування». Вона спрямована на якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків і дозволить вам убезпечити свій автомобіль на вигідних умовах. Страхование по программе «Тойота Страхование» осуществляет Страховая компания «ARX» (лицензия Госфинуслуг серия АВ № 483293 от 17.09.2009, лицензия Госфинуслуг серия АГ № 569137 от 25.11.2010).

Страховий продукт «Тойота Страхування» доступний для власників автомобілів марки Toyota, придбаних у офіційного дилера. Його метою є забезпечити зручність, якість, швидкість і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Головними характеристиками програми «Тойота Страхування» є прозорі, доступні і вигідні умови страхування для всіх клієнтів, які купують автомобілі Toyota в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна».

Для зручності клієнтів у рамках програми «Тойота Страхування» пропонується два тарифних пакета з різними видами франшиз на вибір:

Тариф для автомобилів, придбаних за програмою «Тойота — Кредит» *,%
Місто
Франшиза** 0 %
Франшиза** 0.5 %
Франшиза** 1 %
Київ/Регіони
7,34 %
6%
5,52%

Тариф для автомобілів, придбаних без програми «Тойота - Кредит» *,%

Тариф для автомобилів, придбаних без програми «Тойота — Кредит» *,%
Місто
Франшиза** 0 %
Франшиза** 0.5 %
Франшиза** 1 %
Франшиза** 2 %
Київ
5,9%
4,72%
4,47%
4,12%
Регіони
5,36%
4,82%
4,07%
3,7%

* Тариф – певний відсоток від страхової суми за договором страхування, гривневий еквівалент якої підлягає оплаті клієнтом в якості страхових внесків за договором страхування. Тариф наведено для першого року страхування.

** Франшиза – певний відсоток від страхової суми за договором страхування, на розмір якого зменшується страхове відшкодування, яке виплачується.

Коэффициенты, которые применяются при поименном списке водителей (зависит от минимального возраста водителя из списка):
Возраст водителя
Коэффициент
31-50
0,9
50-65
0,8

Програма «Тойота Страхування» надає клієнту:

  • можливість вибору одного з трьох видів франшизи;
  • відсутність обмежень по водійському стажу при виборі виду франшизи.

При настанні страхового випадку ремонт автомобіля може бути здійснений на сервісних станціях офіційних дилерських центрів Toyota зі строгим дотриманням нормативів фірми-виробника по ремонту та використанням тільки оригінальних запасних частин. Наведене дозволяє забезпечити гідну якість ремонтних робіт і високу залишкову вартість автомобіля в процесі його експлуатації.

Власник автомобіля Toyota має можливість укласти договір страхування КАСКО і придбати поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників автомобілів в будь-якому автосалоні офіційного дилера Toyota в рамках програми «Тойота Страхування».

Для того, щоб укласти договір страхування необхідно надати мінімальний комплект документів:

  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт) або довідку-рахунок на автомобіль;
  • водійське посвідчення;
  • цивільний паспорт і ідентифікаційний код.

Якщо у Вас є питання - зв'яжіться з нами

Написати нам